A 10GBASE-ER Netgear kompatibilis,SFP+ adó,10G 1550nm 40 km SFP+ optikai modul kettős LC csatlakozó, DDM funkció

Új termék

Készleten

Ft67 236

10G 1550nm 40 km SFP+ optikai modul kettős LC csatlakozó, DDM funkció kompatibilis a Netgear rendszer

TERMÉK JELLEMZŐK

Hot-pluggable SFP+ lábnyom

Támogatja 9.5, hogy 10.3 Gb/s bitsebesség mellett

Egyetlen 3.3 V-os tápegység

Maximális link hossza 40 km

1550nm EML adó, a PIN-fotó-érzékelő

Duplex LC csatlakozó

Teljesítmény disszipáció

Beépített digitális diagnosztikai funkciók

Esetben hőmérséklet tartomány -5°C-tól 70°C

ALKALMAZÁSOK

A 10GBASE-ER/EW 10G Ethernet

NORMÁL

Megfelel az SFF-8472 SFP+ MSA.

Kompatibilis hogy SFP+ SFF-8431 pedig SFF-8432.

Megfelel a 802.3 ae 10GBASE-ER.

RoHS Konform.

TERMÉK LEÍRÁS

A készülék használatra tervezték 10 Gigabit Ethernet linkek akár 40 km felett egyetlen mód, rost. A modul áll 1550 EML Lézer, InGaAs PIN-kódját, majd Preamplifier a magas-integrált optikai részegység. Digitális diagnosztikai funkciók állnak rendelkezésre keresztül 2-vezeték soros interfész, meghatározott SFF8472. A modul adatkapcsolat akár 40 km, 9/125um egyetlen mód, rost.

A Gyár

Minősítések

Csomagolás

A jeltovábbító,hogy fehér doboz sigle termék antistaic doboz 10~20db

Tippek kérjük, figyelmesen olvassa el

SZÁLLÍTÁS

1. Mi az árut, hogy minden országban világszerte.

1.1 biztosítunk ingyenes szállítás az Epacket, hogy az Egyesült Államok,csomagok kevesebb, mint 2000gram,szállítási idő körülbelül 7-20days.ha az érték a csomag több mint USD200, lesz felszámított adót.

1.2 A China Post Regisztrált légipostai is ingyenes szállítás,csomag kevesebb, mint 2000gram, Ezt a szállítási módon lehet megvalósítani, hogy a fő ország a világon,általában a szállítási idő 16~35days,kivéve Braizil,akkor 60~90days.

1.3 A nemzetközi Express például DHL, EMS, a FedEx, UPS,TNT, nem kötelező az ön kérésére a költség lesz a vásárló számlájára.Igyekszünk megtalálni a legjobb szállítás módja szerint más helyre menteni szállítás. Szállítási költségek kiszámítása által meghatározott, a csomag súlya, mérete.

2. Minden vámok, adók vagy a felelősség a vevőt.

3. Annak érdekében, hogy a tételeket, simán, kérjük, erősítse meg a rendeltetési cím, telefonszám után a fizetést. Köszönöm!

4. Ha egy hajózási kérése van, kérjük, bátran forduljon hozzánk, mi pedig örömmel elhelyezni.

5. A Braizil ügyfeleinket kérjük,tartalmazzák az áfá-t számot a megrendelés információk Megrendeléseket lehet halasztani, ha nem tudjuk, hogy az ÁFA-szám.

5. Ömlesztett Vevő, akkor kérjük lépjen velünk Kapcsolatba, Mielőtt Licitál!

GARANCIA

Megígérjük, hogy a meghirdetett optikai adó teljesen új, új alkatrészeket, de teljesen soha ne használjon régi, felújított anyagok. Mind az optikai adó keresztül funkcionális vizsgálat, valamint az öregedés vizsgálat. Biztosítunk, 3 év garancia minden az optikai adó a szállítás időpontja.

Vissza & Visszatérítés

Ha nem elégedett a termék(ek) vásárolta meg,mi visszatérítjük, amikor az elemek küldte vissza.Adunk teljes visszatérítést, ha az elemek vissza az eredeti állapot.

Mi a KÍNÁLAT

Mi a kínálat mindenféle kompatibilis optikai adó-vevő modul, beleértve SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, KÉTIRÁNYÚ,CWDM,DWDM, valamint egyéb speciális adó-vevő modulok. A termék kompatibilis a Cisco, Ciena, H3C, HP, Extrém, Öntöde, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, a Nortel, Boróka, Ruijie, Zyxel, Huawei,stb.

Címkék: optikai modul, optikai sfp modul, sfp adó, Olcsó optikai modul, Magas Minőségű optikai sfp modul, Kína sfp adó-vevő Szállítók.

Készülék Típus darab
Csomag Méret 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)
Csomag Súlya 0.15kg (0.33lb.)
Márka Név Opmedia
Modell Száma SFP+-10G-ER
Kompatibilis Netgear

Egyelőre nincs vásárlói vélemény.

Írd meg véleményed

A 10GBASE-ER Netgear kompatibilis,SFP+ adó,10G 1550nm 40 km SFP+ optikai modul kettős LC csatlakozó, DDM funkció

A 10GBASE-ER Netgear kompatibilis,SFP+ adó,10G 1550nm 40 km SFP+ optikai modul kettős LC csatlakozó, DDM funkció

Kapcsolódó termékek

A HP Kompatibilis,JD117B Multimódusú 10G XFP SR Adó modul 100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantált Magas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év garancia. Távközlési osztályú minőség,versenyképes ár, csak 10%-20% - a orignal egy árai A Termék Állapota Kínálunk

Ft29 443

Digitális Optikai Time-Domain Reflectome KOMSHINE QX50-P2 PON OTDR 1310/1550+1625nm 32/30/28dB OTDR Kábel Teszter * Színes kijelző, érintőképernyő * * Gyere FC+KP+LC Adapterek * * Angol + Spanyol Nyelv * * Vizsgálati Eredmények Elemzése softeware * Rövid Jellemzők: Alkalmazható

Ft612 472

Forró eladási 20db/sok Kézitáska Úszó Varázsa Élő Üveg Memória Úszó Sockets DIY Ékszerek Varázsa 1) Típus: Úszó Varázsa 2) MOQ: 50 db 3)Anyaga:Ötvözet (Minden képet tett a valós elemeket.Vannak szín különbség a között, hogy a kép valós elemeket, mert a fény, amikor,így igazi elemek színe pont.)

Ft1 207

Leírás: Használja Doppler radar technológia, automatikus érzékelő képességek irányítani más termék,Magas érzékenység, érzékelő távolság, megbízhatóság, széles látószögű érzékelő,Széles tápfeszültség tartomány, illetve egyéb jellemzőit. Széles körben használt megvilágítási helyzetekben,lopásgátló

Ft362

Leírás Cikkszám: Hot Fix Rhinestuds / Vas A Rhinestuds / Hot Fix Dome / Vas A gyöngyök Stílus: Lapos Vissza Alak: Kerek Szín: Rózsaszín Méret: 2MM-6MM Technika: Hot Fix / Vas-Anyag: Alumínium Anyag Ragasztó a Hátán: Erős Hő-Aktivált Funkció: káprázatos fényesség, erős ragasztó, alacsony hiba, tiszta szélén &

Ft1 837

Ingyenes Szállítás 10m 350lb uhmwpe szál zsinór spearfishing fegyvert keresztlengőkaros kötél lapos verzió 1.3 mm 6 sző SZUPER ERŐS Jellemzők: Anyag: uhmwpe rost Szál:6 szál Vizsgálni 350lb/1,3 mm Hossza:10m Sima, vékony, puha, sima Kopásálló PU bevont,

Ft1 914

Új mini Siwan, mint A A vagy A B szakasz. Kérem, hagyjon üzenetet a parancsokat.

Ft477

2018 Divat Nagy Rozsdamentes Acél Ékszer Szett Női Arany Színű Fülbevaló, Nyaklánc, Szett Ékszer bisuteria Stílus: 2018-Ig a Divat Nagy Rozsdamentes Acél Ékszer Szett Anyaga: Rozsdamentes Acél Ékszer Szett Nők számára Méret: 50cm lánc ( mint az ábrán ) Visel Alkalom: Esküvő / Bál / Évforduló / Party Ajándék:

Ft2 691

Anyag: Kiváló Minőségű 304 Rozsdamentes Acélból, Nem Rozsdás A teljes készlet tartalma: 1. Egy ketrecben. Ketrec méret : Hossza körülbelül 45 mm, belső átmérője körülbelül 33mm 2. Egy gyűrűt. 3. Egy réz lakat, két kulccsal. 4. Húgycső katéter Méret: A

Ft3 254

Állapot : Új Anyaga: Valódi Bőr Neme:Nők, Férfiak, Lányok, Fiúk Állapot:100% Új Jellemzője:Kiváló Minőségű Méret, súly:Olyan részlet látható képek

Ft804

cikkszám: LE-05B ANYAG: ALUMÍNIUM KAPACITÁS : 12 0ml méret: ÁTM:40MM Magassága Test:136MM

Ft23 027

Üdvözöljük a bolt! Kedves barátaim, szeretnénk megtudni, hosszú távú együttműködés ügyfeleink a bázison, a kölcsönös, közös fejlesztési ! Fizetés: 1) Ha nem lehet a pénztár után azonnal árverés közel, kérem, várjon néhány percig, majd próbálja meg újra Kifizetéseket kell kitölteni, 3 napon belül.

Ft12 721

10db 7x100mm Hot Melt Ragasztó Ragasztó Piros Általános Célú Forró Olvadék Fegyvert Minden ajánlat 10db!!! Prodcut Neve Hot Melt Ragasztó Alakú Bottal Anyag EVA Puha pont, 80C Megszilárdulni idő 8-10 másodperc Használati hőmérséklet 160C-180C hőmérséklet Ellenálló 85 Hideg ellenállás -40C Szilárd tartalom

Ft3 236

Gyors Áttekintés: Dakimakura Ölelés Párnába Borító Négy Szövetek közül lehet Választani: Barack Bőr, Természetes Bársony, Japán Textil, Két Módon Tricot Méret: 150 cm x 50 cm (59 x 19.6 a) vagy 160 cm x 50 cm (63 x 19.6 a) Megjegyzés: Párna Fedezze Csak; Belső Párna NEM

Ft8 212

üdvözöllek a boltomban Leírás: Anyag: Puszpáng Magasság 3.93 /100mm Átmérő:1.96 /50mm Állapot:Nagyon Jó a Támogatás nagy parancsot. Ha a vásárlás nagy mennyiség, kérjük, lépjen kapcsolatba velem a nagykereskedelmi ár, további engedmények Kedves barátom, isten hozott! Készek vagyunk megtenni az üzlet ,a szívemben,a

Ft9 169

Esernyő alakú, lógó párátlanítás doboz, szekrény, nedves nedvszívó táska kalcium-klorid nedvszívó cipő szárító Jellemzők: 100% új, magas minőség Használatával magas minőségű, kalcium-klorid részecskék, alkalmas lóg a kocsiban, szekrény, konyha, hálószoba unventilated tér Név:

Ft3 239

Termék részletek: 1.Anyag, test: Alumínium Ötvözet 2.Tömítés gumi:viton 3.Méret: a 6mm ID átmérőjű tömlő 4.Szín:ködfelhő 5.Kód: NO.: AQTCVA06 nyitási nyomás Meghökkent, nyomás: > 0.3 MPA Fő Alkalmazási 1.ipari tintasugaras 2.széles

Ft530

kék-krém Hölgy Virág Gyöngyös 20 db / sok Mágikus Strecthy Haj Fésű Dupla Klipek Tuck Combs Haj Tartozékok Hajtűket méret:kb 8cm; tömeg: 40g; moq: 20 db; a mágikus haj fésű: (1) a Munka nagy, a hajat, a szuper vastag haj, vékony haj, hosszú, rövid haj. (2)Egyszerű, csak ölelj erősen, hogy

Ft8 831

3.0 Mind 1 HDD Dokkoló Kettős Dupla 2.5 /3.5 IDE-SATA USB 3.0 / 2.0 Dokkoló Állomás, A minőség magas, az ár kedvező, üdv nagykereskedelmi, valamint a tárgyalási üzlet! Jellemzők: Kényelmes, divatos design. Támogatás IDE-s SATA merevlemez. USB 3.0 adatátviteli sebesség eléri akár 5

Ft7 947

1.fény színe:piros,sárga,kék,zöld 2.Átmérő:6cm(fel), 5cm(alsó) 3.magasság:11cm 4.vadonatúj, jó minőségű, 5.mind a romantikus, mind gyakorlati 6.akkumulátor replacable,hosszú akkumulátor élettartam 7.on/off kapcsoló

Ft29 678

Cikkszám.: LUYISI1020BLACK Név: Steel Bankett szék(Rakható) Méret: 450Wx520Dx460SHx930H mm Anyag részletek: 1. Nagy teherbírású Acél cső 25x25 mm-es vastagsága 1,2 mm 2. A festék bevonat be, karcolás ellenállás,Por bevonat áll rendelkezésre. 3. Penész alakú ülés, nagy

Ft5 551

1 Db Új 1200mah BP70A 70A BP-70A Li-ion Akkumulátor, SAMSUNG ES65 ES70 TL105 TL110 PL100 Funkció 1. Új általános Újratölthető Li-ion Akkumulátor 2. Extra teljesítmény a digitális videó kamera / kamera 3. Nagy energia sűrűségű, nagy újrahasznosítani élet, hosszú élet, akkumulátor,

Ft521

NEM. ES014 Láthatatlan kéz csomó emberi haj eyebrown, szín :fekete, hossza:5cm mi is lehet egyéni, a méret,SZÍN, FORMA, MINT A FÉNYKÉP

Ft14 428

Top