Magas Minőségű 650nm VFL Fiber Lézer 30mW Optikai Vizuális hibakeresőt

Új termék

Készleten

Ft5 480

Magas Minőségű 650nm VFL Fiber Lézer 30mW Optikai Vizuális hibakeresőt

A 650nm Toll-típusú Vizuális Hibája Finder kifejezetten a mező személyzet, akiknek szükségük van egy hatékony, gazdaságos eszköz, rost felkutatása, rost routing folyamatosságára cheching az optikai hálózat alatt, majd a telepítés után.

Jellemzők:

Megtalálni a töréspont, szegény kapcsolatok, hajlító-vagy repedés a száloptikai kábelek.

Megtalálni a hibát a OTDR

2,5 mm-es univerzális csatlakozó

Folyamatos kimeneti teljesítmény

Alsó Akkumulátor figyelmeztetés

Hosszú akkumulátor élettartam(50 óra)

Műszaki adatok:

Hullámhossz

650nm±10nm

Jeladó Típus

FP-LD lézer

Kimeneti teljesítmény

30mW

csatlakozó

2,5 mm-es univerzális adapter

Működési mód

Mind a CW Pules elérhető

Működési hőmérséklet

-10~+45 °C

Tárolási hőmérséklet

-40~+70 °C

Teljesítmény

2db AA elem

Munkaidő

60

Tömeg

78g (kivéve az elemeket)

Méret (mm)

168 X 27

Csomag Tartalmazza

1 x Vizuális hibakeresőt 30mw( Akkumulátor nélkül )

1 x Fekete táska

Címkék: optikai vizuális hibakeresőt, vizuális hibakeresőt, hibakeresőt, Olcsó optikai vizuális hibakeresőt, Kiváló Minőségű vizuális hibakeresőt, Kína hibakeresőt Szállítók.

Készülék Típus darab
Csomag Méret 12cm x 5cm x 3cm (4.72in x 1.97in x 1.18in)
Csomag Súlya 0.35kg (0.77lb.)
Márka Név AUA
Modell Száma 30MW Piros Lézer
Kimeneti Teljesítmény 10mw

Egyelőre nincs vásárlói vélemény.

Írd meg véleményed

Magas Minőségű 650nm VFL Fiber Lézer 30mW Optikai Vizuális hibakeresőt

Magas Minőségű 650nm VFL Fiber Lézer 30mW Optikai Vizuális hibakeresőt

Kapcsolódó termékek

RY-F600P Fusion Splicer Az FTTx Alkalmazás Pontos, Gyors Fixáló, SM, MM Szálak Splicer Jellemzők Digitális fusion splicer automatikus fókusz funkció Rost, mag lehet egyértelműen kijelző Egyetlen X vagy Y nézetet, majd az X & Y nézet egyszerre Automatikus felismerés hasított endface hibája Kijelző

Ft259 123

A HP Kompatibilis,JD117B Multimódusú 10G XFP SR Adó modul 100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantált Magas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év garancia. Távközlési osztályú minőség,versenyképes ár, csak 10%-20% - a orignal egy árai A Termék Állapota Kínálunk

Ft29 443

Gyártó Eredeti fotó Gyártó Cikkszám MXPD-033S Leírás Egyetlen mód Modul, SFP, 155M, 1310nm, 15km Általános Leírás Modul Típusa Átviteli Távolság Átviteli Közeg Átviteli Hullámhossz Csatlakozó Típusa Átviteli Sebesség Üzemi

Ft5 447

Optikai Patch Kábel,SC/PC-SC/PC,3.0 mm Átmérőjű, Singlemode 9/125, Duplex, 45Meters Megjegyzés: Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet. Műszaki Adatok: Paraméter Egység FC, SC, LC/ Páncélos optikai patch kábel ST, MU MT-RJ,

Ft10 600

Vizuális hibakeresőt 10mw Optikai Teljesítmény Mérő Optikai Teszter (Fiber Power Meter -70-+10dBm, valamint 10mw Vizuális hibakeresőt) Bevezetés: A Mini kapaszkodó optikai teljesítmény mérő egy újonnan kifejlesztett eszköz, hogy megfeleljen több kihívás rost optikai mérés. Úgy működik, akár hét

Ft11 631

Termék Leírás Az adapter egy mechanikus eszköz, amelyet arra terveztek, hogy összehangolják optikai csatlakozók. Ez tartalmazza az összekapcsolási ujjú, hogy tartja a két ferrules együtt. Csupasz üvegszálas optikai adapter használják, mint a közép -, illetve hivatkozás a puszta optikai, hogy optikai

Ft2 945

KOMSHINE ODZE-1000 Optikai OTDR Dob Kábel Doboz/Szál Gyűrű/OTDR Halott Zóna Eliminator a Hossza 1000 Méter * A hordtáska által az USA-PELIKÁN : Vízzáró*, crushproof, illetve por* * Gumi bélés extra védelem páros, mint o-gyűrűs tömítés* * Automatikus Nyomás Kiegyenlítő Szelep - egyenlegek

Ft20 023

Ingyenes Szállítás HTB-1100-as években Optikai Media Converter 10/100Mbps RJ45 Egyetlen Mód Kétoldalas Rost SC port Átalakító 25KM Üdvözöljük a boltban A Cél: Magas Minőségű , Legjobb Szolgáltatást ,Gyors Reagálás Üdvözöljük a Kínai piacon,akkor közvetlenül az árut vásárol

Ft3 313

Optikai FTTH készlet eszközök AUA-60-Rost Bárd + Optikai Teljesítmény Mérő 1Mw Vizuális hibakeresőt + Kabát Slitter A csomag tartalmazza: AUA-70A teljesítmény-mérő képes mérési 850/980/1300/1310/1490/1550 / 1625nm hét abszolút optikai teljesítmény értékeket hullámhossz. Teszt Tartomány: -70dBm

Ft18 183

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok?

Ft20 023

A Cisco-Kompatibilis GLC-BX-D40,TX1550/RX1310nm 1,25 G 40 km KÉTIRÁNYÚ SFP Adó modul 100% kompatibilis,a Vizsgált jó körülmények között garantált Magas minőségű, CE&FCC tanúsítvány,1 Év csere, 3 Év garancia. Távközlési osztályú minőség,versenyképes ár, csak 10 %-20% - a orignal egy

Ft11 775

Nagy Teljesítményű & Legjobb Minőségű & Nagy Ügy! 1pair Adó & Vevő 8ch Videó + RS485 adat Ne habozzon, rendeljen 1 pár vizsgálatra. Garantáljuk, legközelebb többet rendelni! Funkció: 1. 100% Vadonatúj. 2. Minden alkotóelem minőségű, új, fejlettebb behozott mester chip, 5 év

Ft25 736

OEM Jilong KL-280 KL-300T Fusion Splicer Szél Bizonyíték Borító FIZETÉS 1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot. 2. Teljes fizetés

Ft6 181

Digitális Optikai Time-Domain Reflectome KOMSHINE QX50-P2 PON OTDR 1310/1550+1625nm 32/30/28dB OTDR Kábel Teszter * Színes kijelző, érintőképernyő * * Gyere FC+KP+LC Adapterek * * Angol + Spanyol Nyelv * * Vizsgálati Eredmények Elemzése softeware * Rövid Jellemzők: Alkalmazható

Ft612 472

FTTH 24 Mag Optikai FTTH Doboz Optikai Elosztó Doboz Felmondás Doboz SC Adapter, valamint a Copfos Jellemzők Az anyag műszaki műanyag magas minőségű, felhasználható beltéri,kültéri. Masszív, megbízható szerkezet. Ez esetben a falra szerelhető, majd rúdra szerelhető. Optikai kábelek mindkét bejegyzést a doboz

Ft8 834

15Meters MPO/MTP(Női)--LC OM4 8strands Üvegszálas optikai kábel QSFP+SR Megjegyzés: Hossza csatlakozó testre szabható, pls, ne habozzon kapcsolatba lépni velem az idézet. Rendelési információk: Száloptikás csatlakozó : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Foglalat Interfész típus: APC , PC

Ft24 169

CWDM Modul Termék Leírás SHARETOP EZ Durva Hullámhossz Osztály Multiplexer (CWDM) eszközök bizonyítják, alacsony veszteség, megbízható előadások. Ez nem csak növeli a hatékonyságot, hanem a költségek csökkentése Ezek az eszközök mutatják, széles passband, magas elszigeteltség, ami ideálissá

Ft58 892

Edzett Mini-típusú 1000Base-T 1000Base-X SFP Ipari Ethernet Média Konverter, PoE+ Modell: LNK-IMC3011P-SFP-Sorozat Áttekintés LNK-IMC3011P-SFP egy DIN sín típus media converter, hogy támogatja a külső SFP Modulok, valamint megfelel az EN55022 szabványnak. Az Ethernet-port támogatja a nagy hatalom PoE

Ft41 342

Alkalmazások: SC, FC, ST, MU, LC, MPO, MTRJ(w/o-pins) Méretek: 115mm* 79mm* 32 mm Takarítás alkalommal: 500+ per doboz. Szín: Fehér, narancs szín Bevezetés Rost Tiszta Kazetta elengedhetetlen tartozék fenntartani, garancia, jó minőségű optikai kapcsolat. Ez a legjobb nem-alkoholos tisztító

Ft6 890

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

Ft146 640

Vizuális Hibakeresőt Specifikáció Típus Adatok Kimeneti Teljesítmény >1mW 5 KM Wavlength 650nm 2Hz Igen Connetor Univerzális Csatlakozó Akkumulátor AA2 Tárolási Hőmérséklet -20---+70 Üzemi Hőmérséklet -10---+60 Lézer

Ft22 234

Száloptikás Eszköz Készlet Grandway FHP12A -70~+10dBm Mini Optikai Teljesítmény Mérő, valamint PISZTOLYT-8-10 Vizuális hibakeresőt 10mw FHP12B Optikai Teljesítmény Mérő Termék Leírás: Legújabb F2H FHP12 sorozat mini optikai teljesítmény mérő, kombinálva az emberi test mérnöki tervezés, mini kicsi,

Ft16 487

Kínai Minőség Rost Bárd Hot-melt Optikai Vágó Kés Optikai Bárd Nagy Pontosságú Fejsze Üvegszálas Vágó A termék Leírása: Biztosítja körülbelül 36,000 cleaves • Kompakt készülékház, fény, súly • Nagy Pontosságú Cleaves • 250um Bevont vagy 900um Puffer rost • Singlemode vagy Szalag Üvegszálas

Ft20 318

Leírás: A Cisco a 10GBASE-CU Aktív Twinax SFP+ kábel, szerelvény,7meters Rendelési szám Leírás Reach Sebesség(bps) AWG SFP-H10GB-CU7M 7M SFP+10G DAC 7Meters 10G 24 Ő-link SFP+ Twinax Kábel Közgyűlés 10 gbe megoldás, amely összeköti a 10Gb/s host rendszer sokkal alacsonyabb áron, mint az optikai adó. Ő-link SFP+ Réz

Ft29 446

Top